piątek, 21 marca 2014

Fismoll


Kwestia au pair jest na razie w tym samym miejscu. W przyszłym tyg. ostatnie wykłady i zacznę ogarniać rejestrację na stronce APiA, żeby POWOLI zaczęło się coś dziać.

Dzisiejsza notka będzie o trochę innej tematyce.
Chcę opowiedzieć o moim ostatnim odkryciu. Możliwe, że wielu z Was już go zna.
Ja kiedyś usłyszałam nazwę, ale nigdy nie kwapiłam się, żeby przesłuchać, sprawdzić. Jedyne co robiłam, to jak zahipnotyzowana wpatrywałam się w profilowe zdjęcie na fan page'u.Mówię o FISMOLLu. 


Muzyka ta zawładnęła moim sercem totalnie. Od blisko tygodnia nic nie jest w stanie przebić albumu At Glade. Klimat, głos, styl - to wszystko jakby stworzone specjalnie dla mnie. Każdy dźwięk trafia w samo sedno mojej duszy.
Ktoś, kto słyszał, może powiedzieć, że wyolbrzymiam. Ale każdego rusza coś innego.
Mnie ruszyła jego muzyka.

Pozytywnym dodatkiem tego wszystkiego jest to, iż owy artysta zauroczył mnie swoją osobowością. Taką zwyczajnie prostą, radosną, bez zbędnych marudzeń, bez wymyślania i utrudniania sobie życia. 

Kolejne, co chyba najlepsze, jest fakt, iż Arek jest Polakiem. Tak mało się słyszy o dobrych, polskich artystach.

Na YouTube chyba jest dość mało utworów, natomiast jeśli macie Spotify, można przesłuchać cały album. Ja wrzucam Wam dwa utwory, reszty szukajcie, warto.
4 komentarze:

 1. Czekam z niecierpliwością na nowości związane z całym procesem w APIA no i oczywiście nie mogę się doczekać Twoich postów o perfect host family! :D A co do FISMOLL to matko kochana - gdy włączyłam pierwszy utwór to aż przeszły mnie ciarki, cudowna muzyka! No i na dodatek Polak! Mam nadzieję, że znajdę ich utwory w iTunes Store, bo koniecznie muszę mieć "Let's play birds" na telefonie. Trzymaj się, buźka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeeee ale fajnie, że Ci się spodobało! A mnie się kurczę zwaliło wejście słuchawkowe w telefonie i nie mogę słuchać niczego. Ubolewam, gdyż autobusy i przystanki to prawie mój drugi dom :D

   Usuń
 2. Oh matko no , zdaj te prawko już, i rób coś au pairowskiego ! Bo ja już tak z tym daleko jestem noo!!!!!!!!!! Fismoll jest mega zjawiskowy ! Aż trudno powiedzieć, że jest polakiem. Mi zawsze będzie się z nim koajrzył post na facebook'u o jego siostrze <3
  buziole patrykolku <3 :************

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurczę, gdybym mogła przyspieszyć czas, zrobiłabym to bez wahania!
   Ale z drugiej strony, tyle fajnych rzeczy dzieje się teraz.
   Tyle nowych zdarzeń.
   Kiedy szalony train-trip? <3

   Usuń